ПОБАЧИЛО СВІТ НОВЕ ДРУКОВАНЕ ВИДАННЯ – «НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ +»

20 квітня в Національному музеї «Чорнобиль» відбулася презентація пілотного номера журналу «Надзвичайна ситуація +».

У презентованому виробничо-практичному виданні, так його номінували, висвітлюватиметься широке коло питань зі сфери цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки та безпеки життєдіяльності населення і територій.

Видання адресоване професіоналам рятувальної справи, працівникам державного управління різних рівнів, місцевого самоврядування, керівникам і відповідальним за цивільний захист фахівцям потенційно небезпечних і підвищеної небезпеки об’єктів та виробництв, працівникам НМЦ ЦЗ та БЖ, керівникам і фахівцям підприємств з виробництва сертифікованої продукції, викладачам, студентам та учням навчальних закладів усіх рівнів, а також усім іншим, які прагнуть отримати знання щодо дій у надзвичайних ситуаціях чи просто цікавляться проблемами цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

У заході взяли участь представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, вищих навчальних та науково-дослідних закладів, бізнесових структур та журналісти.

Учасники говорили про актуальність і необхідність такого видання та висловлювали свої пропозиції щодо тематичного наповнення журналу. Наприкінці зустрічі митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, благословивши новий проект, освятив видання.

Вихід першого номера журналу запланований на липень цього року. До речі, паралельно з підготовкою першого числа «Надзвичайної ситуації +», не припиняється інформаційне наповнення сторінок інтернет-платформи на сайті www.ns-plus.com.ua та на інтернет-сторінці у Фейсбуці.