Знову пожежі в екосистемах
Упродовж минулої доби рятувальники Харківщини здійснили 48 виїздів на гасіння сухої трави, листя та очерету. Сумарна площа загорянь склала близько 20 га. Кілька таких загорянь призвели до загорянь у житловому секторі. Зокрема, рятувальники Ізюмського райвідділу ДСНС виїжджали до приватного сектора на вул. Зелений гай у місті Ізюмі. Там від випалювання сухої трави загорілися дві господарські…