У вогонь і воду
Для справжніх рятувальників не буває вихідних. Вони завжди на варті безпеки громадян. Так, начальник ДПРЧ-13 по охороні м. Енергодар ГУ ДСНС України у Запорізькій області майор служби цивільного захисту Олег Панасенко, відпочиваючи з друзями на пляжі біля озера, врятував людину. За словами очевидців, молодий чоловік у стані алкогольного сп’яніння купався в озері. Раптом він вирішив…