З 25 лютого на Донеччині розпочинається заборона вилову раків
В період з 25 лютого по 30 червня 2020 року (включно) триватиме заборона на вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах Донецької області. Про це йдеться в наказі Управління Держрибагентства у Донецькій області від 20.02.2020 року № 46. Заборону встановлено з метою збереження та охорони популяції раків у період їх спарювання, виношування ікри та першої линьки.…