16 серпня 2017 року в Коростені біля пожежно-рятувальної частини №8 відбулася церемонія передачі пожежно-рятувального спорядження від норвезьких благодійників шести пожежно-рятувальним підрозділам Житомирської області, переважно північних районів.
Завдяки багаторічній міжнародній співпраці з норвезькою благодійною організацією «Віра. Надія. Любов» цього разу рятувальники отримали від них допомогу у вигляді: 3 пересувних електростанцій, 50 пожежних касок, пожежні чоботи, 4 пари нош для транспортування потерпілих, 22 захисні костюми для роботи відділення хімічної та радіаційної розвідки, 13 апаратів на стисненому повітрі марки Drager для захисту органів зору та дихання.
Гуманітарний вантаж отримали підрозділи ДСНС з Коростенського, Лугинського, Олевського, Ємільчинського районів, смт Іршанськ Хорошівського району та аварійно-рятувальна частина м. Житомира.
«До речі, з місією «Віра. Надія. Любов» коростенські рятувальники тісно співпрацюють вже друге десятиліття. Раніше від них надходила допомога у вигляді пожежних рукавів, нош, бойового одягу, взуття, гідравлічного обладнання, 5-ти пожежних автомобілів та 2-х автомобілів швидкої допомоги. Це показник того, що ми розвиваємося і в нас є на сьогоднішній день підтримка і «рука допомоги» від наших друзів – норвезьких благодійників», – коментує начальник Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС в області Сергій Рудзік.
Гуманітарний вантаж зазвичай спрямовується для підтримання боєздатності рятувальних підрозділів, розташованих у північних регіонах Житомирщини, які входять до складу Коростенського зведеного загону з гасіння великих і складних пожеж Управління ДСНС України у Житомирській області.
У церемонії передачі гуманітарної технічної допомоги взяв участь перший заступник начальника Управління ДСНС України у Житомирській області Василь Кучин, координатор норвезької місії «Віра. Надія. Любов» Сергій Ковальчук, рятувальники Коростенщини та керівники пожежно-рятувальних підрозділів Коростенського зведеного загону.
У ДСНС України
у Житомирській області