Учора рятувальники водолазно-рятувального відділення Головного управління ДСНС України у місті Києві здійснили три виїзди, під час яких врятували чотирьох рибалок та хлопчика
Перший виклик до Служби порятунку «101» надійшов об 11:09. На озері Йорданському за 10 м від берега у воді перебував 80-річний чоловік. Другий виклик надійшов об 11:31 – на Дніпровській набережній за 120 м від берега на кризі перебувало троє рибалок. А о 15:44 надійшло повідомлення про те, що на кризі Русанівського каналу знаходиться хлопчик 13 років.
В усіх трьох випадках водолази рятували людей за допомогою рятувального човна. Від медичної допомоги рибалки відмовились, а хлопчика рятувальники передали працівникам медичної допомоги.