Учора ввечері на Шулявському шляхопроводі обвалилася частина моста. Інцидент стався о 21:08. Обваленими конструкціями пошкодило один автомобіль. Серед людей постраждалих не було.
Поки що заїзд на міст повністю не закритий. Введено деякі обмеження руху у напрямку проспекту Перемоги. Попри аварію під мостом продовжують стояти машини.
Цей міст вже кілька років вважається аварійним. Його бетонні конструкції було пошкоджено внаслідок кількох пожеж, що сталися на ринку, розташованому під ним. Після пожеж під мостом встановили тимчасові металеві опори. Свого часу київська влада хотіла знести міст і спорудити на його місці трирівневу розв’язку.