Днями до оперативно-диспетчерської служби ДСНС Київщини надійшло повідомлення про допомогу. Рибалка знаходився на крижині на Київському водосховищі поблизу села Лебедівка. По прибуттю на місце з’ясувалося, що крижину, на якій був чоловік, віднесло течією за 400 метрів від берега. Рибалку зняли з крижини і доправили до берега на гумовому човні.
Невдовзі, вже поблизу села Ровжі, довелося рятувати ще одного любителя підлідної риболовлі. Крижину з людиною віднесло течією за 300 метрів від берега. У цьому випадку рятувальну операцію також проводили з використанням плавзасобу.