У місті Ромни Сумської області на базі Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України розпочалися заняття на курсах підготовки кінологів. Через чотири місяці 15 слухачів різного віку з усіх куточків України стануть фахівцями пошукової справи. Після здачі відповідних державних іспитів курсанти отримають кваліфікацію «рятувальник-кінолог», що надасть їм можливість працювати у ДСНС України, в інших міністерствах і відомствах чи у приватних структурах.
![4](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/4-4608x2304.jpg)
Category: Новини