У місті Барвінкове об 11:00 на переході залізничної колії станції «Барвінкове» 32-річний місцевий мешканець був смертельно травмований товарним потягом. Він перетинав залізничні колії та не відреагував на звукові сигнали.
Того ж дня о 13:10 на залізничній станції «Дворічна» вантажним потягом, що слідував зі станції «Куп’янськ Сортувальний», травмовано 77-річну мешканку смт Дворічна. Хоча жінка переходила залізничні колії по пішохідному переходу, проте на подачу звукових сигналів не відреагувала. Під час транспортування до міської лікарні смт Ковшарівка постраждала, не приходячи до тями, померла в автомобілі швидкої медичної допомоги.