Дорогі ветерани пожежної охорони! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем пожежної охорони!
Професія пожежника – складна, відповідальна, але в той же час благородна та гуманна. Саме пожежникам притаманні такі якості, як самовідданість, здатність за лічені секунди приймати відповідальні рішення та готовність у будь – яку мить прийти на допомогу.
Навіть у найскладніших ситуаціях відважні вогнеборці проявляють високий професіоналізм, мужність та особисту дисципліну.
Ми пам’ятаємо й шануємо героїчний подвиг працівників пожежної охорони, які за покликом серця першими прибули на Чорнобильську АЕС, та ціною власного життя і здоров’я зупинили ядерну катастрофу. Вони врятували нас, вони врятували весь світ.
Окремо звертаюся до вас, дорогі ветерани пожежної охорони, які віддали багато років свого життя боротьбі з вогнем і зараз продовжують працювати в системі цивільного захисту. Ваш неоціненний професійний досвід є надзвичайно важливим у пожежно-рятувальній справі.
Особовий склад Державної служби України з надзвичайних ситуацій, продовжуючи героїчні традиції ветеранів, гідно виконує завдання за призначенням – щодня приборкує сотні пожеж, а головне – рятує життя людей.
Щиро дякую за вашу сміливість, вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з безжалісною вогняною стихією.
Міцного здоров’я вам і вашим родинам, благополуччя, наснаги, витримки та подальших успіхів в ім’я миру, спокою та безпеки наших громадян.
Голова Державної служби України
з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін