Діяльність психологічної служби ДСНС, як складова реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, покликана забезпечити психосоціальну підтримку особистості, а найголовніше – зберегти її психічне здоров’я.
Психологи ДСНС своєю повсякденною сумлінною працею вносять неоціненний вклад у зміцнення та подальший розвиток системи психологічного захисту населення, а отже – практичної реалізації завдань у єдиній державній системі цивільного захисту, яка впродовж останніх років функціонує в екстремальних умовах із-за збільшення масштабів надзвичайних ситуацій.
З метою якісного виконання поставлених завдань, в умовах нових та вже існуючих викликів і загроз, психологічна служба ДСНС ефективно співпрацює з представниками органів державної влади і громадянського суспільства, міжнародними організаціями для забезпечення психологічного благополуччя українського народу, удосконалення цілісного механізму надання психологічної допомоги постраждалим відповідно до міжнародних стандартів.
Впевнений, що набутий практичний досвід і відданість обраній справі дозволять вам, шановні психологи, зберегти і примножити свій професійний потенціал на благо України.
Нехай набуті знання та навички завжди допомагають тим, хто потребує вашої підтримки, а невичерпна енергія та мудрість і надалі плідно слугують життєвому покликанню.
Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту в родинах, натхнення та нових професійних звершень.
Голова Державної служби України
з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін