Рятувальники Луганщини отримали нове пожежно-технічне та піротехнічне обладнання від Німецького товариства міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).
У асортименті – 13 найменувань, серед яких: захисні окуляри, рюкзаки, міношукачі та інше обладнання, на загальну суму понад 3 000 000 грн. Усе це добро передано до Головного управління ДСНС України у Луганській області. Згодом пожежне обладнання передадуть до підрозділів ДСНС Луганщини.