У Головному управлінні ДСНС України у Вінницькій області відбулася зустріч керівництва обласної Служби порятунку із заступником Міністра внутрішніх справ України з питань євроінтеграції Анастасією Дєєвою.
Під час зустрічі учасники обговорили перспективи створення в об’єднаних територіальних громадах місцевих пожежних команд, які фінансуватимуться за рахунок місцевих бюджетів. Вінницька область є одним із пілотних майданчиків реформування системи цивільного захисту в умовах децентралізації влади. Так, найближчим часом у об’єднаних територіальних громадах Вінниччини заплановано відкриття сучасних пожежних частин МПК. Крім того, під час зустрічі з Анастасією Дєєвою, рятувальники обговорили питання взаємодії з органами влади щодо переоснащення державних пожежно-рятувальних підрозділів Вінниччини.