У Сєверодонецьку під час обслуговування насосів у каналізаційному колекторі знепритомніли двоє робітників. Рятувальники Головного управління ДСНС України у Луганській області, котрі оперативно прибули за викликом, дістали постраждалих із каналізаційної ями. Один громадянин вже був без ознак життя, інший постраждалий потребував медичної допомоги.
Постраждалого передали співробітникам швидкої медичної допомоги та направили в реанімаційне відділення Сєверодонецької міської лікарні. Стан чоловіка вкрай важкий.