У селі Ходорівці Кам`янець-Подільського району Хмельницької області відбулося урочисте відкриття нової місцевої пожежно-рятувальної команди. Підрозділ обслуговуватиме 10 навколишніх сіл із населенням понад п’ять тисяч жителів. Це дозволить вдвічі скоротити час прибуття рятувальників до місця події.
Місцеву пожежну команду вдалося створити за півроку. На території підрозділу створено повноцінний рятувальний пост, що складається з гаража-стоянки на два виїзди, зручних кімнат для відпочинку, їдальні, санвузла та кімнати для побутових потреб. Для роботи в підрозділі є все потрібне: новий пожежний автомобіль, трактор, сучасне пожежно-рятувальне обладнання та захисний одяг.
МПК створено рамках проектів децентралізації влади за рахунок субвенції з держбюджету, коштів Державного фонду регіонального розвитку та коштів територіальної громади на загальну суму понад 2 млн. 400 тис грн.