П’ять днів тому в Білій Церкві бурий ведмідь під час циркової вистави напав на глядачів. За словами свідків, це сталося, коли дресирувальник відвернувся й послабив поводок. Тоді ведмідь кинувся на одного з глядачів, але чоловік зумів відштовхнути тварину, проте, ведмідь побіг на інший бік манежу. Відразу розпочалася паніка, люди повибігали з цирку. Минулося без серйозних травм. Відео інциденту опубліковане на сторінці UAnimals на Facebook.
Захисники тварин вважають цю подію ще одним доказом того, що в Україні варто заборонити цирк із тваринами.