Двоє цивільних постраждали внаслідок вибуху на Луганщині. Це були жителі села Кряківка, котрі проникли на територію колишнього військового полігону для пошуку металобрухту. Вибух стався при спробі розібрати снаряд. Одного з металошукачів госпіталізували до травматологічного відділення з численними осколковими пораненнями й травмами кінцівок. За попередньою інформацією, чоловіки намагалися розібрати заряд до ручного гранатомета.
![717665_main](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/717665_main-566x283.jpg)
Category: Новини