До оперативно-диспетчерської служби Васильківського району надійшло повідомлення, що чоловік, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, впав у колодязь. На місце події виїхав черговий караул 49-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Калинівка. Рятувальники, які прибули на місце події, встановили, що чоловік впав у колодязь завглибшки 15 метрів. Бійці ДСНС за допомогою рятувальної мотузки та спеціального обладнання підняли на поверхню постраждалого та передали його лікарям.
![IMG_20170601_093825](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/IMG_20170601_093825-3328x1664.jpg)
Category: Новини