У селі Бугрин Гощанського району місцеві рятувальники ДСНС разом з черговою бригадою енергетиків зняли з високовольтної опори лінії електропередач травмованого 13-тирічного підлітка. Наразі причина інциденту з’ясовується.
![18835822_1663158337047449_7384446516784117347_n-big](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/18835822_1663158337047449_7384446516784117347_n-big-770x385.jpg)
Category: Новини
У селі Бугрин Гощанського району місцеві рятувальники ДСНС разом з черговою бригадою енергетиків зняли з високовольтної опори лінії електропередач травмованого 13-тирічного підлітка. Наразі причина інциденту з’ясовується.