У рамках транскордонного співробітництва між Закарпатською областю та Краєм Височина Чеської Республіки, з робочим візитом на Закарпаття прибула делегація з Чеської Республіки. Гості з Чехії подарували працівникам ДСНС Рахівщини плаваючу мотопомпу. Агрегат дуже потрібний рятувальникам, адже, як правило, в гірській місцевості Рахівщини завжди ускладнений під’їзд пожежної техніки до вододжерел. Використання мотопомпи дасть можливість забезпечувати безперебійну подачу води в осередок пожежі навіть у важкодоступних місцях.
![18882299_10206792103481149_6854026205709833995_n](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/18882299_10206792103481149_6854026205709833995_n-960x480.jpg)
Category: Новини