За інформацією ВК ГУНП у Донецькій області, підлітки 12 та 15 років прийшли погуляти на футбольне поле на околиці міста, де двоє дорослих чоловіків вигулювали собак. Побачивши дітей, звірі, які були без повідків та намордників, накинулися на них.
Врятуватися від «бійцівських» собак хлопцям вдалося на аж на власному подвір’ї, куди вони відразу чимдуж побігли. Першим номером, який набрали хлопці після шаленої погоні, в стані шоку, був номер спецлінії 102. Поки оператор заспокоював підлітків та викликав швидку, на місце події направили наряд поліції. Однак працівники поліції власників собак із тваринами на стадіоні вже не застали.