Іще один смертний випадок від ботулізму зафіксовано на Полтавщині. Від небезпечної інфекції помер 57-річний житель Горішних Плавнів. До шпиталю чоловік потрапив тиждень тому. Медикам розповів, що напередодні їв в’ялену рибу, яку купив у магазині в сусідньому селищі. Виробника риби розшукують правоохоронці. За словами начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації Віктора Стеблянка, на території області сталося два випадки захворювання на ботулізм, пов’язані зі вживанням в’яленої риби. Наразі в управлінні готується доручення, щоб риба, котру вилучають контролюючі органи, не доходила до споживача, – заявив він. Це вже третя за останні три тижні смерть від ботулізму в Україні.
![tradeboardsczyg1_img](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/tradeboardsczyg1_img-900x450.jpg)
Category: Новини