Як зазначають фахівці – це була не отруйну змія, а звичайний карпатський вуж. Загалом в краї із отруйних плазунів водяться тільки гадюки. Про цей випадок повідомили в соціальній мережі Facebook мешканці міста Свалява. Останнім часом цієї нечисті в нас завелося хоч греблю гати, – пише автор Андрій Мага. Змію на подвір’ї своєї хати зловили діти. Злякавшись плазуна, вони прибили його палицею.
![OLYMPUS DIGITAL CAMERA](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/P8315467-580x290.jpg)
Category: Новини