Сьогодні на території полігону твердих побутових відходів біля села Дубрівка Іршавського району загорілося сміття. Площа загорання становить 100 квадратних метрів. На місці події працюють 15 рятувальників та три одиниці техніки.
![DSCN5941 копия](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSCN5941-копия-800x400.jpg)
Category: Новини
Сьогодні на території полігону твердих побутових відходів біля села Дубрівка Іршавського району загорілося сміття. Площа загорання становить 100 квадратних метрів. На місці події працюють 15 рятувальників та три одиниці техніки.