Миколаївський та Одеський гарнізони ДСНС України отримали нову сучасну пошуково-рятувальну техніку та бойове спорядження
Сьогодні в Миколаєві за участю заступника Віце-прем’єр-міністра України Іванни Клімпуш-Цинцадзе відбулась урочиста церемонія передачі спеціальної техніки та обладнання для підрозділів ДСНС Миколаївщини та Одещини.
Участь у заході взяли заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький, Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко, Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, Міський Голова Миколаєва Олександр Сєнкевич, керівництво ДСНС Миколаївської та Одеської областей, а також інші почесні гості.
Рятувальники Миколаївського та Одеського гарнізонів отримали два сучасних водолазно-рятувальних судна, загальною вартістю понад 5,5 млн.грн. Нова техніка була закуплена за кошти державного бюджету у 2016 році.
Нова техніка призначена для проведення пошуково-рятувальних робіт на воді та робіт з розмінування акваторії від вибухонебезпечних предметів, що особливо важливо саме для Миколаївського підрозділу. Адже починаючи з 2009 року щорічно в області проводяться роботи з приведення акваторії Чорного моря у безпечний стан.
Крім того, фахівці аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області отримали від місцевих підприємців спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль Mitsubishi L 200.
Також до підрозділів ДСНС України Миколаївщини передано 50 ізолюючих апаратів на стисненому повітрі та автомобіль на базі шасі КрАЗ-6322 зі снігоприбиральним обладнанням. Спеціальна техніка, яка оснащена шнекороторною установкою закуплена за кошти місцевого бюджету в рамках реалізації реформи щодо децентралізації влади.