Учора о 20:45 ліквідовано пожежу на полігоні твердих побутових відходів у селі Дубрівка Іршавського району Закарпатської області. До ліквідації пожежі було залучено чергові відділення 5-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Іршава та державного пожежно-рятувального поста села Довгого Іршавського району. Під час пожежі згоріло сміття на площі 100 кв.м. Причина загоряння встановлюється.
![DSCN5966](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSCN5966-640x320.jpg)
Category: Новини