Група рятувальників Головного управління ДСНС України у Рівненській області та керівників сільських і територіальних об’єднаних громад з Рівненського і Дубенського районів вирушили до Польщі, де вони ознайомлюватимуться з досвідом створення добровільних пожежних команд у сільських населених пунктах. Візит відбувається в рамках програми «Польська допомога». Упродовж трьох днів учасники будуть переймати досвід щодо створення добровільних пожежних команд, їх фінансування, придбання спецтехніки та обладнання для повноцінної роботи добровольців-вогнеборців.
![5555](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/5555-1280x640.jpg)
Category: Новини