У реанімаційне відділення Сколівської центральної районної лікарні поступила жінка 1962 року народження, з діагнозом – укус змії другого пальця правої кисті. Потерпіла знаходиться у стані середнього ступеня важкості.
![zm-800×543](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/zm-800x543-800x400.jpg)
Category: Новини
У реанімаційне відділення Сколівської центральної районної лікарні поступила жінка 1962 року народження, з діагнозом – укус змії другого пальця правої кисті. Потерпіла знаходиться у стані середнього ступеня важкості.