Учора ввечері в реанімаційне відділення Сколівської центральної районної лікарні госпіталізовано 16-річного хлопця, жителя села Плав’є Сколівського району. Діагноз: “укус змії правого гомілково-ступневого суглобу”. Пізніше цього ж дня з «укусом змії в ліву стопу» госпіталізували 4-річну дівчинку з села Гребенів. Головне управління ДСНС України у Львівській області звертає увагу на важливість дотримання заходів безпеки під час відпочинку на природі.
![5d2506ec72f23e1211968e46ad8bda74](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/5d2506ec72f23e1211968e46ad8bda74-1-600x300.jpg)
Category: Новини