Подія сталася увечері 9 липня у місті Стрий. Водій маршрутки не впорався з керуванням та врізався в дерево. В авто перебувало 15 осіб, 10 з яких госпіталізовані, решта пасажирів від госпіталізації відмовились.
![маршрутка](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/маршрутка-610x305.jpg)
Category: Новини
Подія сталася увечері 9 липня у місті Стрий. Водій маршрутки не впорався з керуванням та врізався в дерево. В авто перебувало 15 осіб, 10 з яких госпіталізовані, решта пасажирів від госпіталізації відмовились.