Як повідомляє “Український простір”, днями жителі Івано-Франківська повідомили рятувальникам про виникнення пожежі в помешканні їхньої сусідки, в якому знаходилося багато тварин. Прибувши на місце, пожежники виявили, що господині немає вдома, а в оселі живцем згоріло зо два десятка тварин. Відомо, що загинули папуги, шиншили, коти, маленькі собачки й пташки. Вдалося врятувати тільки двох собак та кота з кошеням.
![fire_2197606_960_720_650x410](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/fire_2197606_960_720_650x410-650x325.jpg)
Category: Новини