Сьогодні о 02:18 до рятувальників Луцька надійшло повідомлення про пожежу, що сталася в готельно-ресторанному комплексі Patio di Fiori обласного центру. Прибувши на місце рятувальники з’ясували, що пожежею охоплено приміщення першого поверху на площі близько 25 м кв., а в поруч розташованому готельному комплексі кількома осередками загорілася покрівля. У ліквідації наслідків пожежі взяли участь рятувальники найближче розташованих пожежних підрозділів ДСНС. Пожежу було локалізовано о 02:50, а остаточно ліквідовано о 03:30.
![20170724_040024](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/20170724_040024-1024x512.jpg)
Category: Новини