Лише впродовж минулої доби на території Київської області було зареєстровано три випадки загибелі людей на воді. Водолазна група ДП МРЦ з озера на поверхню підняла тіло громадянина 1982 р.н., який втопився в селі Таценки, Обухівського району. Також тіло потопельника виявлено на території району в річці Козинка. А в озері села Погреби, Броварського району виявлено тіло потопельника 1959 р.н. Для його вилучення було залучено черговий караул 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Броварів.
![70368_1_2](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/70368_1_2-752x376.jpg)
Category: Новини