У селі Балаховичі Рівненській області в шкільному туалеті знайшли немовля. Про це повідомляє управління поліції в області. Плач почув 17-річний місцевий житель, коли грав у футбол на шкільному стадіоні. На дні стічної ями туалету він побачив новонародженого хлопчика. Немовля вагою 2,8 кг відразу госпіталізували. За словами медиків, дитина народилася доношеною, без патологій, її здоров’ю нічого не загрожує. Поліція розшукує матір, якій може загрожувати до п’яти років позбавлення волі. Відкрито кримінальну справу за фактом замаху на умисне вбивство.
![немовля](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/немовля-400x200.jpg)
Category: Новини