17 вересня вертоліт ДСНС України транспортував до столиці важкохвору дівчинку. Вертоліт здійснив посадку на даху столичного Інституту серця. На його борту перебувала 8-річна Поліна з Маріуполя. У дівчинки діагностовано важку хворобу серця, що потребує негайного лікування. Рішення про транспортування за допомогою авіації було прийняте, попри невтішні прогнози місцевих лікарів, які попередили, що дитина може не пережити довгий переїзд до Києва. Тож, як тільки стан Поліни вдалося стабілізувати, вертоліт ДСНС України негайно вилетів з Маріуполя.
Пацієнтку особисто зустрічав директор Інституту серця, лікар-кардіохірург – Борис Тодуров. За його словами, посадка авіаційної техніки на вертолітний майданчик закладу з важкою пацієнткою на борту була здійснена вперше за десять останніх років. Він щиро подякував екіпажу ДСНС за допомогу у транспортуванні дівчинки.