Упродовж доби рятувальні підрозділи ДСНС здійснили два десятки бойових виїздів. Сильний буревій, що стався напередодні, повалив дерева в Чернівцях, Сторожинецькому, Заставнівському, Кіцманському районах, що значно ускладнило рух транспорту на дорогах. Рятувальники здійснювали заходи з розпилення та прибирання дерев із проїжджих частин. Окрім цього, у Чернівцях на вул. Головній дерево впало на два автомобілі. Надзвичайники прибрали повалені дерева з автомобілів. Також їм довелося вивільняти автомобіль з-під дерева на вул. Героїв Майдану. Загалом підрозділами УДСНС було розпиляно та прибрано 56 повалених дерев із проїжджих частин доріг та з ліній електропередач.
![IMG_6203](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/09/IMG_6203-1024x512.jpg)
Category: Новини