Як повідомляє Zaxid.Net, двоє людей, які нещодавно отруїлися блідою поганкою на Львівщині, померли. Загиблі – 59-річний чоловік та 73-річна жінка. Два дні тому, через отруєння грибами у Львівській області госпіталізували вісім осіб. Спершу до лікарні потрапило шестеро людей, а впродовж доби швидка госпіталізувала іще двох. Наразі в реанімації обласної лікарні знаходиться чотири пацієнта. Їхній стан залишається важким. У відділенні гастроентерології – двоє постраждалих. У них діагностовано найважчий різновид отруєння, при якому токсини руйнують печінку, а методи лікування такого отруєння досить обмежені.
![1300900](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/1300900-620x310.jpg)
Category: Новини