Четверо людей потрапили до лікарні обласного центру з діагнозом отруєння. Вони звернулися за медичною допомогою після відвідування ресторану. Про це повідомило управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради. Постраждалі – молоді люди віком від 18 до 25 років. Їхній стан – середньої важкості. Попередній діагноз постраждалих – харчова токсикоінфекція та гостра кишкова інфекція.
![377cc5aa59ffe09636f200416121a13c](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/377cc5aa59ffe09636f200416121a13c-640x320.jpg)
Category: Новини