Курсанти 1-го курсу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, повертаючись із тренування, стали свідками дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася близько 13-ї у мікрорайоні «Лісовий». Майбутні рятувальники Дмитро Чумаченко та Максим Настасієнко, миттєво зреагувавши, витягнули жінку з понівеченого авто та надали їй першу домедичну допомогу, після чого зателефонували в поліцію та викликали швидку допомогу
![viber image 4](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/viber-image-4-1180x590.jpg)
Category: Новини