За інформацією 0312.ua, в загальноосвітній школі №9 Ужгорода евакуювали всіх учнів і вчителів. Причиною став невідомий газ, який поширився на нижніх поверхах приміщення закладу. На місце виїхали рятувальники, поліція, медики та фахівці Закарпатгаз. Відразу ж були відкриті двері й вікна для провітрювання. За словами фахівців Закарпатгаз, у результататі обстеження, витоку побутового природного газу не виявлено. Тим не менше, двоє вихователів і 10 дітей через погане самопочуття звернулися до лікарів.
![SHkola-Uzhgorod-e1508846604791](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/SHkola-Uzhgorod-e1508846604791-810x405.jpg)
Category: Новини