За інформацією управління Держспоживслужби, в Києві зафіксовано новий випадок ботулізму. Постраждалий чоловік разом із дружиною вживали в’ялену рибу, придбану в одному з магазинів Київської області. Постраждалого госпіталізовано до реанімаційного відділення Київської міської клінічної лікарні №3. Проте, за словами медиків, ефективного лікування пацієнтові надати поки не можуть, оскільки йому не ввели протиботулінічної сироватки, котрої в медичному закладі немає.
![im578x383-рыба](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2017/11/im578x383-рыба-578x289.jpeg)
Category: Новини