За повідомленням порталу «Київ оперативний», учора, близько 23:00, одразу на три спеціальні номери (101, 102 та 103) надійшли виклики про пожежу в квартирі на першому поверсі за адресою – вулиця Копилівська, 67.
Бійці пожежної охорони, які зайшли до вказаної квартири, вельми здивувалися, оскільки побачили, що посеред однієї із кімнат горіло багаття, а поряд з ним спокійнісінько собі спав чолов‘яга. Як з’ясувалося, психічно хворий чоловік розпалив багаття прямо посеред оселі.
Сусіди повідомили, що цей чоловік має психічні розлади й такі «коники» він викидає досить часто. Раніше він розібрав, встановлене в нього, газове обладнання та викинув його на вулицю, попередньо відкривши газ. Ще до цього, чоловік пробив трубу водопостачання, а згодом перешкоджав комунальникам її лагодити.
Також, сусіди розповіли, що із родичів чолов‘яга має лише брата (який живе за 200 км від Києва) та племінницю (яка живе на Нивках), проте вони, м‘яко кажучи, не переймаються поведінкою свого родича.
Цікаво також і те, що лікарі швидкої, котрі прибули на пожежу впізнали свого «постійного клієнта», але нічого робити не стали й поїхали геть. Спеціалізованих лікарів довелося викликати патрульним, які підтвердили, що чоловік – суспільно небезпечний, а ті згодом його забрали.
Мешканці будинку надзвичайно обурені цими подіями.
Відео: https://youtu.be/Cz8v0OWJpjs