За повідомленням УкрГМЦ, у верхів’ях головних річок Закарпатської області ситуація з підтопленнями стабілізувалася й відмічається спад рівнів води. Паводкова ситуація на території області повністю контрольована. Для запобігання людським жертвам та мінімізації негативних наслідків від проходження паводка, Державною службою з надзвичайних ситуацій було своєчасно організовано оповіщення населення про небезпеки.
Наприкінці того тижня у семи районах області: Ужгородському, Виноградівському, Воловецькому, Тячівському, Хустському, Рахівському і Великоберезнянському сталося підтоплення 983 домогосподарств, 81 підвального приміщення та близько 2400 га сільгоспугідь. На восьми ділянках автомобільних доріг було зафіксовано перелив води через дорожнє полотно.
Наразі залишаються підтопленими 293 дворогосподарства, 110 підвальних приміщень та 1 тис. 760 га сільгоспугідь. Внаслідок підтоплення, через вихід з ладу 24 свердловин Мукачівського водозабору, тимчасово призупинено централізоване водопостачання близько 12 тисяч мешканців м. Мукачевого ( з населенням 86 тис. 257 осіб). Місцева влада забезпечує жителів міста бутильованою водою. Ближчим часом ситуацію з водопостачанням планується відновити.