1 січня на Львівщині сталося зіткнення мікроавтобуса з автопоїздом. Внаслідок інциденту постраждало дев’ятеро людей. Водій мікроавтобуса Volkswagen Transporter виїхав на зустрічну смугу і скоїв зіткнення з автопоїздом Volvo. Водія та вісьмох пасажирів Volkswagenа госпіталізовано. Правоохоронці з’ясовують деталі автопригоди та вирішують питання про відкриття кримінального провадження.
![дтп](https://ns-plus.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/дтп-1-650x325.jpg)
Category: Новини