З ініціативи Мінприроди з 1 лютого в пілотному режимі запрацює електронний сервіс здійснення операцій у сфері поводження з відходами в частині видачі дозволів на відходи, про це повідомляє “ЮРЛІГА”.
Передбачається, що це прискорить процес видачі дозволів, дозволить удосконалити систему ліцензування при наданні дозволів на здійснення операцій у сфері поводження з відходами, а також забезпечить реалізацію заходів, передбачених Національною стратегією управління відходами в Україні до 2030 року.
Також Мінприроди на час здійснення операцій у сфері поводження з відходами забезпечить навчання і надання консультативної допомоги структурним підрозділам з питань охорони навколишнього природного середовища облдержадміністрацій та суб’єктам господарювання. Відповідний наказ підписав Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.