15 лютого журнал «Надзвичайна ситуація +» взяв участь у попереджувальній Акції «Увага! Небезпечний лід!», яка відбулася в Гідропарку (Київ) на озері Берізка.
Мета Акції – нагадати про важливість дотримання правил безпечної поведінки на льоду та наочно показати, як необхідно діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації на замерзлій водоймі.
Під час заходу рятувальники Управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА провели показові навчання та інструктаж щодо поведінки людини у разі провалення під лід та її рятування, як підручними засобами, так і за допомогою професійного обладнання.
До Акції, крім прихильників зимової риболовлі, були запрошені діти з важкою долею: сироти, переселенці, якими опікується Святіший Філарет, а також діти з багатодітних сімей.
Ініціатором Акції виступив голова Громадської організації «Асоціація рибалок України» Олександр Чистяков, який, крім показових рятувальних навчань, організував культурно-розважальну програму для діток із залученням кумедних клоунів, катанням на конях, частуванням смачною гарячою юшкою та прогулянками на свіжому зимовому повітрі.
Проведена попереджувальна Акція є важливою та необхідною через часті трагічні випадки на замерзлій кризі, що стаються, як із прихильниками риболовного спорту, так і з дітками, які через необережність потрапляють на лід.
Завжди необхідно пам’ятати про правила безпечної поведінки на кризі, які в надзвичайній ситуації можуть врятувати життя.