19 лютого о 00:49 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про обрушення житлового будинку на вул. Ніжинській, про це повідомляє прес-служба ДСНС України.
На момент прибуття на місце події підрозділу 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини за 5 хвилин було встановлено, що виникло часткове обвалення прибудованої квартири на другому поверсі, горищного перекриття, даху та сходової клітини двоповерхового житлового будинку на загальній площі 100 кв.м.
Рятувальники під час розбору конструкцій зруйнованої стіни виявили 64-річну власницю зруйнованої квартири. Постраждала — інвалід першої групи, яку бригадою швидкої медичної допомоги було доставлено до міської клінічної лікарні № 5 для проведення медичного обстеження. Видимих травм під час руйнування конструкції жінка не отримала. Причини обвалу встановлюються.
До проведення пошуково-рятувальних робіт було залучено 3 одиниці основної пожежної і спеціальної техніки та 14 чоловік особового складу ДСНС.