Через зниження температури, початку льодоходу на річці Дніпро, обмерзання легеневих автоматів на водолазному спорядженні, створюється загроза життю та здоров’ю водолаза-рятувальника, тому проведення пошуково-водолазних робіт дівчини, яка стрибнула з мосту Патона, призупинені, повідомляє прес-служба ДСНС. З настанням плюсової температури пошукові роботи продовжать.
Обстеження акваторії річки Дніпро проводилось водолазами Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у м. Києві, водолазами КМДА та рятувальниками мобільного рятувального центру ДСНС України та КП «Плесо». З початку пошукових робіт водолазами обстежено 316,7 Га акваторії річки Дніпро.