Встановлено єдину процедуру розробки та подання технічних умов відведення стічних вод системами поверхневого водовідведення.
Так, для отримання технічних умов заявник подає суб’єкту господарювання, який виконує роботи по ремонту і утримання вулиць і доріг, такі документи:
- заяву;
- опитувальний лист на надання технічних умов за встановленою формою;
- ситуаційний план з визначенням місця розташування земельної ділянки на відповідній території.
Технічні умови повинні містити графічний матеріал з нанесенням відповідних інженерних мереж і місць підключення до них об’єкта будівництва. Такі технічні умови надаються протягом 10 робочих днів з дня реєстрації відповідної заяви. Вартість послуг з надання технічних умов визначається на підставі обґрунтованих трудовитрат виконавця і вартості одного людино-дня. Приєднання об’єктів будівництва до системи поверхневого водовідведення без отримання таких технічних умов не допускається. Виконання технічних умов є обов’язковим при розробці проектів будівництва об’єктів.
У разі розміщення на одній території декількох заявників при видачі технічних умов передбачається встановлення контрольних колодязів на внутрішньомайданчикових мережах для кожного з заявників. Крім того, переглянуті ДСТУ, яким повинні відповідати розміри, форма і розміщення дорожніх знаків, гарячі піщані і асфальтобетонні суміші та технічні умови щодо застосування щебенево-мастикових асфальтобетонів, які використовуються при ремонті дорожніх покриттів.
Відповідні зміни в Технічні правила ремонту та утримання вулиць і доріг населених пунктів внесені наказом Мінрегіону від 26 грудня 2017 року № 336, який вступив в силу 2 березня.